Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Cannavaro: Nuk e kam tradhtuar Juventusin

  Share

  Cannavaro: Nuk e kam tradhtuar Juventusin

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Thu Apr 30, 2009 2:25 pm

  Kontrata e Fabio Cannavaros me Real Madridin përfundon në fund të këtij sezoni, ndërsa është njoftuar se 35-vjeçari është në bisedime për t’u rikthyer të skuadra të cilën e braktisi pas skandalit Calciopoli në vitin 2006.

  “E kam shpjeguar disa herë se çfarë ndodhi në vitin 2006. E kuptoj që dikush mund të ketë pritur një tjetër veprim nga ana ime, mirëpo transferimi te Real Madridi ishte në marrëveshje me Juventusin. Për këtë arsye raportet e mia me drejtorët e rinj dhe me lojtarët ‘e vjetër’ ka qenë e shkëlqyer gjatë këtyre viteve”.

  “Unë i respektoj tifozët dhe mendimet e tyre, mirëpo shpresoj dhe dëshiroj që qëndrimi negativ që kanë ndaj meje të zhduket”, ka thënë mbrojtësi italian në një intervistë për “La Gazzetta dello Sport”.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:18 am