Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Marcelo i bindur në fitoren e Realit

  Share

  Marcelo i bindur në fitoren e Realit

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Thu Apr 30, 2009 2:23 pm

  Marcelo është i bindur se Rea Madridi do ta mposhtë Barcelonën në 'el Clasico-n' e të shtunës dhe nuk shqetësohet se me cilin rezultat do të përfundojë ndeshja.

  “E dëshiroj vetëm fitoren. Nuk më intereson nëse rezultati do të jetë 1-0 ose 3-2. E dëshirojmë fitoren dhe do ta marrim atë”.

  “Do të jetë një ndeshje e vështirë, mirëpo është një ndeshje në të cilën dëshirojnë të gjithë të luajnë. Ky do të jetë Clasico më i nxehtë i të gjitha kohërave”, ka thënë braziliani për “AS”.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:09 pm