Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Toshiba netbook NB200 për tregun evropian

  Share

  Toshiba netbook NB200 për tregun evropian

  Mesazh nga Leonardzz. prej Mon Apr 27, 2009 6:20 am  Netbooku NB200 i kompanisë Toshiba i dedikuar për tregun evropian sjell me vete ekranin me diagonale prej dhjetë inçësh, procesorin Atom N280 dhe baterinë prej nëntë orësh punë.

  Rezolucionin të cilin ekrani i integruar LED me ndriçim të prapavijës shfaq është 1.024 x 600 piksela, derisa për procesor do të mund të zgjidhet në mes të 1.6 GHz Atom N270 nga Intel ose 1.66 GHz N280 po ashtu nga Intel.

  Disku vjen me kapacitet prej 160 GB, grafika e integruar është GMA 950, derisa në përzgjidhje është edhe bateria me 3 apo 6 qelia për katër, respektivisht nëntë orë autonomi pune.

  Toshiba NB200 do të vjen me katër ngjyra – të bardhë, të zezë, rozë dhe të hirtë.

  Në tregun e Evropës ky netbook do të vjen muajin e ardhshëm me çmim bukur të arsyeshëm prej 350 eurosh.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 5:01 pm