Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  LG Viewty Smart vetëm për adhurues të flaktë

  Share

  LG Viewty Smart vetëm për adhurues të flaktë

  Mesazh nga Leonardzz. prej Mon Apr 27, 2009 6:19 am  Adhuruesit e telefonave celularë të kompanisë LG do të mbesin gojëhapur nga modeli më i ri Viewty Smart (LG GC900), i cili është paraqitur gjatë këtyre ditëve.

  Bëhet fjalë për një model i cili ka specifika të shkëlqyera. Ka ekran TFT prej tre inçësh me rezolucion 800 x 480 piksela, fotoaparat prej tetë megapikselash me autofokus, lidhje Quad band GSM e HSDPA, GPS...

  Telefoni është i pajisur me pamjen S-Class Touch, përmban Wi-Fi e Bluetooth 2.0, mund të riprodhoj dosje audio si dhe video formatet DivX, MPEG4 e XviD.

  Memoria prej 1.5 gigabajtësh do të duhej të kënaqë shumicën e përdoruesve, e ata të cilët kjo iu duket pak mund ta zgjerojnë me anë të lidhjes për kartelat e memories microSDHC.

  Telefoni do të gjendet në shitje nga muaji maj, e çmimi ende nuk është bërë i njohur.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:55 pm