Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  KHG rrëzon faqen e Nemanja Vidiqit

  Share

  KHG rrëzon faqen e Nemanja Vidiqit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Mon Apr 27, 2009 6:11 am  Faqja zyrtare e internetit të futbollistit serb të ekipit anglez, Manchester United, është bërë shënjestër e hakerëve të “Kosova Hackers Group”.

  "KHG" përveç sloganeve me mbishkrimin "United States of Albania" në ueb-faqen e Vidiqit www.nemanjavidic.com ka lënë edhe porosinë "Liverpool Champion" dhe “Viva Republic of Kosova”.

  KHG vitin e kaluar ka rrëzuar edhe faqet e dy tenisteve serbe, Jelena Jankoviq e Ana Ivanoviq, si dhe një numër faqesh tjera të institucioneve serbe.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:24 pm