Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ferguson: Berbatov ishte fantastik

  Share

  Ferguson: Berbatov ishte fantastik

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sun Apr 26, 2009 10:26 am  Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka gjetur vetëm fjalë të mira për paraqitjen e Dimitar Berbatov në fitoren 5-2 ndaj Tottenhamit.

  “Ishte një paraqitje fantastike nga Berbatov. Nuk mendoj se ai e humbi topin të paktën një herë. Ai ishte lojtari jonë më i mirë në pjesën e parë, dhe në të dytën tregoi disa momente të shkëlqyeshme”, ka thënë Ferguson.

  Bullgari asistoi në dy gola dhe shënoi golin e fundit në fitoren e mbrëmshme.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:35 am