Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Abramovich njeriu i dytë më i pasur në Britani

  Share

  Abramovich njeriu i dytë më i pasur në Britani

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sun Apr 26, 2009 10:22 am



  Pronari i Chelseat, Roman Abramovich, është gjendur i dyti në listën e personave më të pasur në Britaninë e Madhe.

  Lista e njerëzve më të pasur zyrtarisht do të publikohet të martën në The Sunday Times. Sipas kësaj liste, Abramovich edhe krahas asaj që kishte një rënie të madhe të vlerës së pasurisë së tij, mbetet në pozitën e dytë dhe tash vlen rreth 7 miliardë funte.

  I pari në listë është Lakshmi Mittal, pasuria e të cilit për shkak të krizës ekonomike pësoi 61% rënie dhe tash vlen 10.8 miliardë funte.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:26 pm