Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Wenger i kënaqur nga Arshavin

  Share

  Wenger i kënaqur nga Arshavin

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed Apr 22, 2009 5:29 am  Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka lavdëruar rusin Andrey Arshavin pas performancës së shkëlqyer në ndeshjen e mbrëmshme kundër Liverpoolit.

  Arshavin bëri lojën më të mirë që kur është transferuar në Arsenal, duke shënuar katër gola në Anfield, që ishte hera e parë që kur Julio Baptista shënoi katër në fitoren 6-3 në çerekfinale të Kupës Carling në janarin e vitit 2007.

  “Ai mund të luajë kudo, si të gjithë lojtarët e mëdhenj. Ai shënoi katër gola, por ai ishte në fund të disa prej kombinimeve të mira. Ai di shumë dredhi dhe kjo e bën atë të rrezikshëm”, ka thënë Wenger pas ndeshjes.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:06 pm