Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ranieri po ardhjes së Cannavaros

  Share

  Ranieri po ardhjes së Cannavaros

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed Apr 22, 2009 5:29 am  Trajneri i Juventusit, Claudio Ranieri, është duke mbështetur idenë e transferimit të Fabio Cannavaros te bardhezinjtë.

  Ditëve të fundit është spekuluar se mbrojtësi i Real Madridit ka arritur një marrëveshje me drejtuesit e Juves për t’u kthyer te ish-skuadra e tij, ndërsa trajneri i Zonjës së Vjetër dëshiron ta ketë atë në skuadër.

  “Unë e kam dhënë PO-në time për ardhjen e Cannavaros. Megjithatë Juventusi duhet të bisedojë me Real Madridin dhe me lojtarin”.

  “Me Cannavaron, Buffonin dhe Chiellinin do ta kem mbrojtjen e cila do të luajë në Kampionatin Botëror 2010”, ka thënë Ranieri.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:40 am