Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Grafite i lumtur me interesimin e Milanit

  Share

  Grafite i lumtur me interesimin e Milanit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed Apr 22, 2009 5:23 am  Milani raportohet se është duke ndjekur sulmuesin brazilian të Wolfsbourgut, Grafite.

  Sulmuesi 30-vjeçar ka qenë në një formë të shkëlqyeshme me klubin gjerman, duke e ndihmuar të ngritet në maje të Bundesligës, gjë që ka tërhequr vëmendjen e klubit italian.

  “Jam një admirues i Serie A, ku ka shumë brazilian. Milani është një klub i shkëlqyeshëm. Kam kontratë deri në viein 2011 dhe jam i lumtur të luaj këtu, por në të ardhmen nuk i dihet... Familja ime është adaptuar mirë dhe jemi të lumtur në Wolfsburg”, ka thënë Grafite.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:53 pm