Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Rooney i gatshëm të luajë në të gjitha pozitat

  Share

  Rooney i gatshëm të luajë në të gjitha pozitat

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed Apr 22, 2009 5:20 am  Wayne Rooney është në gjendje të luajë në cilëndo pozitë për trajnerin aktual të Manchester United, Sir Alex Ferguson.

  “Kam luajtur në disa pozita të ndryshme gjatë disa javëve të kaluara. Ndonjëherë nuk mund të presësh shumë nga vetja, aq sa do të dëshironit, por duhet të bëni detyrën tuaj për ekipin”, ka thënë Rooney.

  “Për mua është e lehtë ta shoh një pamje më të madhe. Ndoshta lojtarët tjerë në botë nuk dëshirojnë të mundohen shumë. Kurrë nuk i shihni lojtarët e mëdhenj të rikthehen dhe të ndihmojnë mbrojtjen. Për mua është gjithçka në favor të ekipit. Nuk e kam problem këtë”.

  “Kënaqem në futboll. Futbolli është sporti më i mirë në botë. Çdo ditë shikoj futboll ose luaj. Kur nuk i bëj këto, luaj lojëra të kompjuter, dhe zgjedh SHBA-të ose Anglinë, patjetër”, thotë sulmuesi anglez.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:20 pm