Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si te bllokosh një website pa nevojen e ndonje programi

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Si te bllokosh një website pa nevojen e ndonje programi

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Apr 19, 2009 1:54 pm

  1) Shko tek C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

  2) Gjej failin e emertuar 'hosts'

  3) E hap me notepad dhe nen "127.0.0.1 localhost" shkruan 127.0.0.2 www.faqjaqedoniteblllokoni.com

  4) Bejeni save dhe provojeni a do te hapet me faqja

  për te bllokuar faqe te tjera shkruani poshte 127.0.0.2 www.faqjaqedoniteblllokoni.com 127.0.0.3 www.faqentjeter.net e keshtu ne vazhdim për te gjitha faqet.

  Provojeni njëherë mbase funksionon si metode

  Re: Si te bllokosh një website pa nevojen e ndonje programi

  Mesazh nga -darddyy- prej Thu May 21, 2009 12:38 pm

  Nuk funksionoj

  Re: Si te bllokosh një website pa nevojen e ndonje programi

  Mesazh nga Mergim1 prej Sun Aug 16, 2009 2:21 pm

  Kjo eshte me bllokue website ne pc tane o Njeriii

  Sponsored content

  Re: Si te bllokosh një website pa nevojen e ndonje programi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:37 am