Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Fito Domain .com .net .org etjj

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Fito Domain .com .net .org etjj

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Apr 19, 2009 1:53 pm

  Hello ..

  E gjeta nje web faqe i cili ka Rreferal qe psh mi bo 9 rreferal e merr ni domain...!
  Per me bo ju domain duhet mu regjistru dikush n`Rerefal tanin
  Per mei bo kto sene se pari na vyn meu regjsitru

  1.Regjistrohu
  2.Tash e shperndan tash e zgjedh sa domaina i do ti qe psh ka 1 3 dhe 6

  One Free Domain
  9 Referrals

  Two Free Domains
  16 Referrals


  http://www.FreePremiumDomain.com/?r=82010

  Re: Fito Domain .com .net .org etjj

  Mesazh nga ALbanianPower prej Sun Apr 19, 2009 3:40 pm

  E Komm Ditt Kett Sen Veq Per AtA Qe Se Din Qe Ku E Keni Une Gati E Kom Me Ba Per OHG EDHE 4 REFERALS Mduhen Qe Shkoni Krejt Regjistrohuni Qitu http://www.FreePremiumDomain.com/?r=98427 Per OHG Tani E Bajna Edhe Per Juve

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:49 am