Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Diarra: Trajneri është meritor për fitoret e Realit

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Diarra: Trajneri është meritor për fitoret e Realit

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Apr 19, 2009 1:48 pm

  Diarra: Trajneri është meritor për fitoret e Realit
  Mesfushori i Real Madridit, Lassana Diarra, ka thënë se trajneri Juande Ramos është meritor që Mbretërit janë ende në garë për titull.

  “Në fillim unë nuk e njihja atë, vetëm e kisha dëgjuar emrin e tij ‘Juande Ramos’”.

  “Ne jemi shumë të disiplinuar nën udhëheqjen e tij dhe falë tij Real Madridi është ende në garë për titull”.

  “Këto fitore po vijnë falë punës së madhe të tij. Jam shumë i lumtur këtu dhe është me rëndësi për mua që të vazhdojmë me fitore”, ka thënë 23-vjeçari për “El Mundo Deportivo”.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:48 am