Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Cana përjashtohet në fitoren e Marseille

  Share

  Cana përjashtohet në fitoren e Marseille

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sun Apr 19, 2009 12:22 pm  Skuadra e Olimpique de Marseille ka shënuar fitore të vështirë si mysafir i Lorientit me rezultat prej 2-1.

  Vendasit krijuan avantazhin që në minutat e para të ndeshjes (7’) me anë të Kevin Gameiro dhe ky ishte rezultati përfundimtar i pjesës së parë.

  Mirëpo liderët e Ligës së Parë franceze arritën që në pjesën e dytë ta përmbysin rezultatin dhe të dalin fitues nga kjo përballje duke u distancuar katër pikë nga Lyoni që sot e zhvillon ndeshjen derbi kundër Bordeaux.

  Golat për mysafirët i shënuan Renato Civelli (59’) dhe Brandao (79’).

  Në këtë përballje gjyqtari tregoi dy kartonë të kuq, njërin prej të cilëve mori kapiteni i Marselles, mesfushori kosovar Lorik Cana (88’).

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:36 pm