Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Katanec në postin trajnerit të Kombëtares?

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Katanec në postin trajnerit të Kombëtares?

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Apr 19, 2009 6:52 am

  Katanec në postin trajnerit të Kombëtares?
  Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që brenda dy javësh ta zgjedh trajnerin e ri të Kombëtares. Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së ka zhvilluar mbledhjen e parë pas largimit të Arie Haan, për të diskutuar në lidhje me trajnerin e ri të ekipit kombëtar.

  Alternativat për zëvendësimin e holandezit janë të shumta dhe në listë janë 20 emra pretendentë për stolin e Përfaqësueses kuqezi.

  Mirëpo mediat shqiptare njoftojnë se më i favorizuar nga lista e ngushtë është ish-trajneri i përfaqësueses së Maqedonisë, Srecko Katanec, i cili ditë më parë dha dorëheqje nga drejtimi i vendit fqinj. /bw/tch/telegrafi/

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:03 am