Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Iniesta i kënaqur me fitoren kundër Getafes

  Share

  Iniesta i kënaqur me fitoren kundër Getafes

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Sun Apr 19, 2009 3:42 am

  Edhe pse nuk ishte një fitore e tipit të Barcelonës me shumë gola, Blaugranët kanë regjistruar fitoren e radhës në Kampionatin spanjoll duke e mposhtur Getafen me rezultat minimal, ndërsa mesfushori Andres Iniesta e ka konsideruar këtë fitore si më të rëndësishmen e sezonit.

  “Në stadiumet e këtilla fitohen kampionatet. Jemi në formë të jashtëzakonshme dhe shpresoj të kemi pikë të mjaftueshme në fund për ta fituar titullin”.

  “Kjo ishte një ndeshje mjaft e vështirë, prandaj e kemi bërë një hap përpara. Dëshirojmë që të vazhdojmë me fitore dhe ta mbajmë distancën ndaj Real Madridit”, ka thënë spanjolli pas ndeshjes.

  Ndeshjen e radhës Barcelona e zhvillon në Camp Nou kundër Sevillas.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:18 am