Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si te Hyjm ne msn te Tjetrit permes MSN-ese ( E Re )

  Share

  Si te Hyjm ne msn te Tjetrit permes MSN-ese ( E Re )

  Mesazh nga ..T1N! prej Sat Mar 28, 2009 11:46 am

  I thua atij qe don me ju fut ne PC te veproj keshtu : Shko ne Actions, pastaj Request Remote Assistance dhe clik ne e-mail tend !!!
  Pastaj e ki kompin e tij ne komp tand te hapet nje dritare e vogel dhe mundesh me luej hajgare me te !

   Ora është Thu Apr 26, 2018 1:12 pm