Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Fito duke klikuar web faqe

  Share

  Fito duke klikuar web faqe

  Mesazh nga arbnor_76 prej Sat Oct 24, 2009 11:30 am

  Keto jane vetem 3 nga disa web faqet ne te cilat une jam si referuesdhe te cilat paguajne online 100% ne AlertPay ose PayPal . Procedura eshte e lehte sa te hapni faqen Klikoni ne REGISTER i jepni te dhenat dhe me pas duhet ta verifikoni ne majlin tuaj valid. Pastaj e hapni Accontin Dhe ne SurfADS i keni reklamat te cilat ndrohen per gjdo dit , ato duhet ti klikoni nganje presni 30 sec dhe pastaj tjetren e me radh. ja kto jan:
  1.
  2.
  3.
  Perfitimet nuk jane aq te medha Por nese u referoni me shum shokeve ne linkun tuaj referues te cilin e merni pasi te regjistroheni ne banner me klikimet e tyre fitoni edhe ju.Per pages NEOBUX paguan pasi ti mblidhni 2$-BUXgs=9$-SVbux=2$.Te fituarat mund ti transferoni ne http://www.alertpay.com ku duhet ta hapniedhe atje ni accont free e me at mail regjistroheni dhe me pas mun te bleni online ose tu transferohen te hollat me CEK. Shiko ne [URL="YOUTUBEhttp://www.youtube.com/watch?v=xmSYgSlbarA"]YOUTUBE[/URL[/url]] transferin me te fundit te parave

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:07 am