Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Adebayor kërkon dy milionë funte për lojalitet ndaj Arsenalit

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Adebayor kërkon dy milionë funte për lojalitet ndaj Arsenalit

  Mesazh nga KosovaPower prej Sat Jul 18, 2009 3:08 am

  Para se të transferohet te Manchester City, sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, kërkon dy milionë funte bonus nga Topçinjtë për "lojalitetin që ka shfaqur ndaj skuadrës duke mos kërkuar transferim".
  Spekulohet se Topçinjtë dhe ‘Pasanikët’ janë pajtuar për transferimin e sulmuesit nga Togo, i cili do t’i kushtojë 22 milionë funte Manchester Cityt.

  Ndërkohë, “Daily Mirror” njofton se Adebayor do të largohet me kusht nëse përfiton dy milionë funte nga ky transferim, për faktin se Arsenali vetë është duke e shitur dhe se ai nuk ka kërkuar të ndërrojë skuadër.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:42 pm