Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ancelotti e ka të vështirë të zgjedhë 11 lojtarë

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Ancelotti e ka të vështirë të zgjedhë 11 lojtarë

  Mesazh nga KosovaPower prej Sat Jul 18, 2009 3:07 am

  Trajneri i Chelseat, Carlo Ancelotti, është impresionuar nga skuadra e tij e re, saqë thotë se e ka shumë të vështirë të zgjedhë vetëm një njëmbëdhjetësh startues.
  “Nuk dëshiroj ta zgjedh skuadrën e parë. Mendoj se Chelsea është një skuadër e madhe, sepse ka 25 lojtarë, dhe për mua është e pamundur që ta zgjedh formacionin e parë”.

  “E rëndësishmja është që gjeta një skuadër shumë të mirë me kualitet të lartë dhe me një qëndrim shumë të mirë mental ndaj punës”, është shprehur ish-trajneri i Milanit.

   Ora është Fri Feb 23, 2018 8:45 pm