Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Hughes: Do ta presim Terryn

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Hughes: Do ta presim Terryn

  Mesazh nga KosovaPower prej Sat Jul 18, 2009 3:06 am

  Trajneri i Manchester Cityt, Mark Hughes, nuk heq dorë nga tentativat për ta angazhuar kapitenin e Chelseat, John Terry, dhe thotë se është i gatshëm që ta presë atë deri në fund të periudhës së afatit kalimtar.
  Blutë nuk janë të interesuar ta lëshojnë mbrojtësin e tyre për asnjë çmim, mirëpo Hughes është i bindur se mund ta transferojnë anglezin, kështu që është i gatshëm të presë deri në mbylljen e këtij afati kalimtar.

  “Ndoshta do të jetë e nevojshme të presim deri në fund të periudhës së transfereve për ta angazhuar lojtarin të cilin e dëshirojmë”, ka thënë Hughes.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:39 pm