Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Nuk ka oferta të Tottenham dhe Arsenal për Huntelaar

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Nuk ka oferta të Tottenham dhe Arsenal për Huntelaar

  Mesazh nga KosovaPower prej Sat Jul 18, 2009 3:05 am

  Real Madridi thotë se nuk ka asnjë ofertë nga Arsenali dhe Tottenhami për sulmuesin holandez Klaas-Jan Huntelaar.
  “Vetëm një ofertë formale ekziston dhe kjo është nga Stuttgarti”, ka thënë menaxheri gjeneral i klubit, Jorge Valdano.

  Ndërkohë, trajneri i Stuttgart, Markus Babbel, thotë se ai nuk e ka problem të presë që Huntelaar të marr vendimin për kalim në Bundesliga.

  “Gjëja më e rëndësishme është se e di se ne jemi duke punuar në transferime, dhe jo vetëm në këtë për Huntelaar, por po ashtu edhe për alternative të tjera. Ai është një lojtar të cilin e dëshirojmë, dhe tash i mbetet atij të vendosë. Por nëse do të ndodhë nesër ose javën tjetër, kjo nuk është e rëndësishme”, ka thënë Babbel.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:03 pm