Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gerrard dëshiron më shumë sukses para pensionimit

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Gerrard dëshiron më shumë sukses para pensionimit

  Mesazh nga KosovaPower prej Sat Jul 18, 2009 3:05 am

  Steven Gerrard është i vendosur të fitojë titullin e Ligës Premier, të shijojë një sukses tjetër në Ligën e Kampionëve dhe të fitojë Kupën Botërore me Anglinë, para se të mendojë për t’i dhënë fund karrierës si futbollist dhe ndoshta për të qenë trajner dhe menaxher më pas.
  “Ende kam shumë ëndrra, dhe kjo do të thotë ta fitoj Ligën Premier, pasi është medalja e vetme që më mungon në koleksionin personal. Dhe do të ishte vërtet bukur të shkojmë në turne me Anglinë dhe të arrijmë sukses, kjo do të thotë ta fitojmë Kupën Botëtore në verën e ardhshme”, ka thënë Gerrard.

  “Dua të arrij më shumë se në çerekfinale. Dhe po ashtu dua një sukses tjetër në Ligën e Kampionëve. Njerëzit mund ta shihnin reagimin tim kur e kam ngritur trofeun në vitin 2005, sa shumë do të thotë ai për mua, bashkë-lojtarët e mi dhe përkrahësit”, ka shtuar më tej kapiteni i të kuqve.

   Ora është Thu Feb 22, 2018 3:54 pm