Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Webber do t’i nënshtrohet sërish operacionit

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Webber do t’i nënshtrohet sërish operacionit

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:51 am

  Piloti i Red Bull, Mark Webber, do t’i nënshtrohet sërish operacionit në këmbën të cilën e theu vitin e kaluar pas një aksidenti me biçikletë në Tasmania.
  Weber, i cili në garën e fundit në Nurburgring doli për herë të parë fitues i Çmimit të Madh të Gjermanisë, do t’i nënshtrohet operacionit për largimin e shufrave të titanit nga këmba e tij e djathtë.

  Piloti i Formula 1 do t’i nënshtrohet operacionit menjëherë pas garës për Çmimin e Madh të Hungarisë, ndërsa do të ketë në dispozicion katër javë për t’u rikuperuar dhe për të qenë i gatshëm që ta zhvillojë garën për Çmimin e Madh Evropian në Valencia të Spanjës që mbahet më 23 gusht.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 7:00 pm