Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Alonso i bindur që do të luajë për Realin

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Alonso i bindur që do të luajë për Realin

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:49 am

  Xabi Alonso është i bindur se sezonin e ri do të luajë me fanellën e Real Madridit.
  Mesfushori i Liverpoolit është njëri nga lojtarët, i cili qe një kohë të gjatë kërkohet nga Los Blancos, ndërsa “The Mirror” shkruan se Mbretërit do të bëjnë një ofertë të re për spanjollin, e cila do t’i bindë drejtuesit e skuadrës “së kuqe” që të heqin dorë nga ylli i tyre.

  Reali në fillim refuzoi të paguante shifrën e kërkuar nga Redsat, mirëpo tabloidi britanik “The Mirror” shkruan se gjiganti spanjoll do të bëjë një ofertë të re dhe do të mundohet me çdo kusht që ta transferojë Alonson në Bernabeu.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:42 pm