Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ronaldo: Pellegrini ka punë të vështirë

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Ronaldo: Pellegrini ka punë të vështirë

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:48 am

  Supertransferi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, mendon se trajneri i tij Manuel Pellegrini do ta ketë shumë të vështirë secilin vikend për ta zgjedhur formacionin me të cilin do të luajë, pasi që ka një fond të madh lojtarësh të jashtëzakonshëm.
  “Trajneri do të ketë punë të vështirë, mirëpo ne të gjithë e respektojmë njëri-tjetrin. Konkurrenca është pozitive. Jam krenar dhe shumë i lumtur që jam pjesë e këtij grupi lojtarësh”.

  “Medoemos duhet të mendojmë vetëm për fitore- kjo është ajo që duhet ta bëjë Real Madridi. Kemi lojtarët të shkëlqyer dhe trajner fantastik”.

  “Do të fitojmë, ndërsa nëse nuk e bëjmë këtë, atëherë i gjithë ekipi duhet të fajësohet. Kemi klub të shkëlqyer dhe do të luftojmë për të fituar gjëra të mëdha”, ka thënë portugezi.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:05 am