Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Walcott: Arsenali duhet të luajë më ashpër

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Walcott: Arsenali duhet të luajë më ashpër

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:44 am

  Theo Walcott mendon se Arsenali duhet të jetë një ekip më i ashpër për të arritur te rezultate shumë më të mira.
  Sipas Walcott, Arsenalit i mungon loja e pistë të cilën e kanë Chelsea dhe Manchester United, dhe është i vetëdijshëm se me një lojë të pastër dhe të bukur vështirë se do të mund të arrijnë te rezultate të mira.

  “Duhet të mësojmë t’i bëjmë gjërat e pista në futboll. Ndonjëherë nuk është vetëm futbolli i bukur, duhet të jemi më të ashpër për të arritur te fitore, te tri pikë. Në garat e kupës askush nuk i mban mend lojërat e bukura, ajo që vlen është rezultati”, ka thënë Walcott.

  “Duhet ta përfshijmë këtë në lojë. United dhe Chelsea bëjnë punë të pista dhe mirë i shfrytëzojnë shanset e tyre, këtë duhet edhe neve ta mësojmë, për të përparuar”, ka shtuar anglezi.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:03 am