Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Milani interesohet edhe për Trezeguet

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Milani interesohet edhe për Trezeguet

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:43 am

  Sipas mediave italiane, Milani është duke u interesuar për sulmuesin e Juventusit, David Trezeguet.
  Milani ende është në negociata për transferimin e Luis Fabianos, por nëse bisedimet dështojnë për të, rosonerët mund të kthehen kah David Trezeguet.

  Francezi edhe para se të kalojë në Juventus ishte cak i Milanit, por duket se interesimi i rosonerëve për të është ringjallur.

  Juve është në kërkim të një mbrojtësi pasi ka mjaft futbollistë ofensiv, andaj Gazzetta dello Sport shkruan se është mundshme shkëmbimi në mes të David Trezeguet dhe Massimo Oddo, i cili nuk po e gjen veten në Milan.

  Megjithatë, Milani së pari do të presë të shohë se si shkojnë negociatat për Luis Fabianon, ndërsa më pastaj do të kthehet kah ndonjë cak tjetër.

  Së fundi, agjenti i ish-sulmuesit të Interit, Adriano, zbuloi se Milani kishte bërë pyetje edhe për sulmuesin brazilian.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:04 am