Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Platini: Real Madrid ka shkatërruar tregun e transfereve

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Platini: Real Madrid ka shkatërruar tregun e transfereve

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:42 am

  Presidenti i UEFA, Michel Platini, ka lansuar një sulm të ashpër ndaj harxhimeve marramendëse të Real Madridit.
  Reali harxhoi më se 160 milionë euro për të transferuar vetëm dy yjet Kaka dhe Cristiano Ronaldo, e cila gjë nuk vlerësohet mirë nga Platini.

  “Madrid e ka shkatërruar tregun. Këto nënshkrime ndikojnë negativisht në të gjitha klubet në Evropë”, ka thënë Platini,

  Megjithatë francezi thotë se ai ka marrëdhënie të mira me presidentin e Realit, Florentino Perez.

   Ora është Thu Feb 22, 2018 3:54 pm