Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ronaldo: City nuk është problemi im

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Ronaldo: City nuk është problemi im

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:41 am

  Anësori i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka thënë se ai kurrë nuk kishte menduar një transferim tek rivali i qytetit i ish-klubit të tij, Manchester City.
  “Kurrë. City përpiqet të ndërtojë një ekip të mirë, ata blejnë lojtarë të mirë, por ky nuk është problemi i im. Ky është problem për Manchester United, Chelsea, Liverpool dhe Arsenal”, ka thënë Ronaldo.

  “Liga ime është tjetër tash. Unë duhet të përqendrohem me ekipin tim në para-sezon, të luftoj me Barcelonën, Valencian, me këto ekipe. Nuk shqetësohem çfarë bën Manchester City”, ka shtuar portugezi.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:29 am