Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Crouch në biseda me Sunderlandin

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Crouch në biseda me Sunderlandin

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:41 am

  Sulmuesi kombëtares angleze, Peter Crouch, dje ka udhëtuar për në Sunderland për të diskutuar mundësinë e transferimit te ky ekip i Premier League.
  Shtatlarti nuk arriti të stabilizojë veten te Portsmouth pas transferimit nga Liverpooli, dhe është në prag të luajë te Sunderlandi në sezonin e ardhshëm, pasi oferta prej 12 milionë funtesh e këtij klubi duket se është pranuar nga Portsmouth.

  Ai do të bisedojë me menaxherin e Sunderland, Steve Bruce, por është lidhur edhe me një kalim te Fulham, edhe pse raportohet se për të është i interesuar edhe Tottenham.

   Ora është Sat Feb 24, 2018 9:11 am