Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Salgado: Xabi është ideal për Realin

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Salgado: Xabi është ideal për Realin

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:40 am

  Mbrojtësi i Real Madridit, Michel Salgado, mezi pret që te klubi mbretëror të arrijë mesfushori i Liverpoolit, Xabi Alonso.
  Alonso është një prej caqeve të Realit për sulmin e dytë të transferimeve, pasi klubi spanjoll tashmë ka transferuar disa prej yjeve më të mëdha të futbollit botëror, si Ronaldo, Kaka dhe Benzema.

  “Xabi Alonso mund të kujdeset për drejtimin e lojës, ai e përcakton ritmin e saj dhe siguron pasime nga 40 metra. Ai do të ishte i mirëseardhur në Madrid”, ka thënë Salgado.

  Përveç Alonsos, francezi Frank Ribery vazhdon të mbetet njëri prej caqeve kryesore të Real Madridit.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:04 am