Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Milan interesohet për Adrianon

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Milan interesohet për Adrianon

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 11:39 am

  Agjenti i ish-sulmuesit të Interit, Adrianos, ka zbuluar se Milani ka bërë pyetje për sulmuesin brazilian.
  Në disa ditët e fundit, agjenti i Adrianos, ka thënë se ish-lojtari i nerazurëve mund të rikthehet në të ardhmen në Itali, ndërsa së fundi zbulon se klubi i tij i ardhshëm mund të jetë rivali i Interit, Milani.

  “Për momentin nuk ka gjasa reale që Adriano të rikthehet në Itali deri në dhjetor. Milani ka kontaktuar me ne për të pyetur nëse lojtari ka klauzë në kontratën e tij e cila e pengon atë për rikthim në Itali, dhe ne iu përgjigjëm jo. Sidoqoftë, Adriano dëshiron të mbetet në Brazil së paku deri në dhjetor”, ka thënë agjenti.

   Ora është Sat Feb 17, 2018 7:58 pm