Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Aston Villa kompleton transferimin e Downing

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Aston Villa kompleton transferimin e Downing

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 1:10 am

  Menaxheri i Aston Villas, Martin O'Neill, ka siguruar transferimin e anësorit të Middlesbrough, Stewart Downing, për një shumë që raportohet të jetë 12 milionë funte.
  Përfaqësuesi 24-vjeçar i kombëtares angleze ka nënshkruar kontratë katërvjeçare me klubin e tij të ri, një ditë pasi dy klubet arritën marrëveshje.

  “Villa ka kompletuar nënshkrimin me lojtarin e kombëtares angleze Stewart Downing. Marrëveshja katërvjeçare është finalizuar pasi anësori i majtë është pajtuar për kushtet dhe ka kaluar testet mjekësore”, thuhet në deklaratën e Aston Villas.

  “Downing është nënshkrimi i parë i Martin O'Neill për këtë verë dhe i jep kualitet ekipi kuq e blu”, shtohet më tej në deklaratë.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:03 am