Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Laporta në Milano për t’u takuar me Morattin

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Laporta në Milano për t’u takuar me Morattin

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 1:10 am

  "Sky Sport Italia" njofton se presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, dhe drejtori i futbollit Txiki Beguiristain janë në Milano për të negociuar me Interin për superyllin Zlatan Ibrahimovic.
  Pas dështimit të bisedimeve me Valencian për David Villan, Laporta ka rikthyer interesimin për Ibracadabran, i cili gjithmonë ka thënë se kërkon sfida të reja.

  Dy kampionët respektivë kanë krijuar raporte të mira, ndërsa njoftohet se Barca është pranë nënshkrimit me mbrojtësin e Interit, Maxwell.

  Nga ana tjetër, duket shumë e afërt mundësia e shkëmbimit të Samuel Eto’o me Ibrahimovicin, por kuptohet, Barcelona duhet të paguajë edhe disa dhjetëra milionë euro për të fituar shërbimet e boshnjakut me pasaportë suedeze.
  Ndërkohë, presidenti i Interit, Massimo Moratti ka konfirmuar takimin me homologun e tij spanjoll, duke thënë: “Jam takuar me Laportan dhe kemi folur për Eto’o dhe Ibrahimovic”.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 1:05 pm