Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ronaldo: Owen e meriton numrin 7

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Ronaldo: Owen e meriton numrin 7

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 1:04 am

  Cristiano Ronaldo ka deklaruar se transferi i ri i Manchester Unitedit, Michael Owen, është lojtari i duhur për ta bartur fanellën me numrin 7.
  “Michael Owen është një lojtar me përvojë. Ai ka luajtur për klubet më të mëdha”.

  “Ai i ka të gjitha cilësitë për të qenë i suksesshëm tek United. Ai është në një skuadër fantastike dhe ai është një lojtar i shkëlqyeshëm. Ishte vendim i mirë për t’ia dhënë atij numrin 7”, u ka thënë Ronaldo gazetarëve.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:05 am