Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Voronin dëshiron të dëshmohet te Liverpooli

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Voronin dëshiron të dëshmohet te Liverpooli

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 1:04 am

  Sulmuesi ukrainas Andriy Voronin kërkon edhe një mundësi që të dëshmohet te Liverpooli.
  29-vjeçari është kthyer te Redsat pasi sezonin e kaluar qëndroi te Hertha Berlin, ndërsa shpreson që ta vazhdojë karrierën e tij në Anfield.

  “Tani për tani ai është lojtar i Liverpoolit, mirëpo gjithçka varet nga ai. Nëse vazhdon të punojë intensivisht dhe në mënyrë kontinuale, atëherë do ti jepet shansi të dëshmohet”, ka thënë trajneri i Liverpoolit, Rafa Benitez.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:05 am