Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Lucio: Kam ëndërruar të luaj me Ibrahimovicin

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Lucio: Kam ëndërruar të luaj me Ibrahimovicin

  Mesazh nga KosovaPower prej Fri Jul 17, 2009 1:03 am

  Edhe pse ende nuk është bërë konfirmimi zyrtarë i transferimit të Lucios tek Interi, mbrojtësi brazilian tashmë ka thënë fjalët e para si lojtar i kampionit të Italisë.
  “Jam shumë i lumtur që jam në njërin nga klubet më të rëndësishme në botë”.

  “Gjithmonë kam ëndërruar të jem lojtar i Mourinhos dhe të luaj krahas Ibrahimovicit”.

  “E kam parë atë (Ibrahimovicin) si luan dhe jam i lumtur që do ta kem bashkëlojtar dhe jo kundërshtar”, u ka thënë Lucio gazetarëve.

   Ora është Sat Feb 24, 2018 9:11 am