Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Fotoaparat tredimensional nga Fujifilm

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Fotoaparat tredimensional nga Fujifilm

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Jul 16, 2009 6:32 am

  Detajet për aparatin e ri fotografik nga Fujifilm i cili ka dy thjerrëza dhe mund të bëj fotografi 3D kanë filluar të rrjedhin ngadalë.
  Pajisja do të duhej të del në treg gjatë muajit shtator dhe atë me çmim prej rreth 600 dollarë.

  Çmimi është bukur i kripur në krahasim me fotoaparatet tjera, mirëpo kështu ndodhë gjithmonë nëse doni diçka që askush tjetër nuk ka: fotografi tredimensionale.

  Për fat të keq, nëse doni t’i shihni fotografitë, do të ju duhet të blini edhe letrën speciale për shtypje, apo një kornizë speciale digjitale LCD e cila do t’i paraqes ato, që do të thotë se do t’iu duhet të shpenzoni edhe shumë para tjera, që me gjasë do të zmbraps shumicën e blerësve potencialë.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:18 am