Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Zidane në Munich për të negociuar për Ribery?

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Zidane në Munich për të negociuar për Ribery?

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Jul 16, 2009 6:22 am

  Real Madridi është duke bërë përpjekje të re për të bindur Bayern Munichun për ta shitur anësorin Franck Ribery.
  Sipas Marca, agjenti i Ribery, Alain Miglaccio, ka udhëtuar në Munich dje për të filluar bisedime të reja me Bayernin në përpjekje për ta bindur klubin gjerman të bëjë biznes me Realin.

  Thashethemet e fundit thonë se për në Gjermani nga SHBA-të do të fluturojë edhe Zinedine Zidane, në përpjekje për të ndihmuar me negociatat.

  Situata në Bayern po bëhet tepër e vështirë për Ribery, i cili tash është kritikuar nga mediat lokale dhe fansat për ambicien e tij që të largohet nga klubi gjerman për të kaluar në Real Madrid.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 2:04 am