Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Spalletti: Roma nuk do të jetë sfiduese për titull

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Spalletti: Roma nuk do të jetë sfiduese për titull

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Jul 16, 2009 6:19 am

  Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, thotë se klubi që ai drejton nuk do të mund të jetë sfidues për Skudeto në sezonin e ardhshëm.
  “Juventusi dhe Interi janë dy ekipe të shkëlqyeshme, por mendoj se Roma mund të gjejë hapësirë për vete duke punuar intensivisht”, ka thënë Spalletti.

  “Nuk dua që lojtarët e mi të sillen vërdallë duke thënë se do ta fitojnë Skudetton. Vetëm dua të them se ata do të luftojnë për pikë të plota në së paku 80 % të ndeshjeve”.

  “Në vend se të thotë gjëra të tilla (se do ta fitojmë Skudeton), Juan duhet t’u thotë fansave se ai do të luajë për të fituar në 80% të ndeshjeve. Vetëm atëherë mund të fillojmë të flasim për objektiva”, ka shtuar italiani.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:41 pm