Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Hleb ka gjashtë muaj kohë për t’u dëshmuar

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Hleb ka gjashtë muaj kohë për t’u dëshmuar

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Jul 16, 2009 6:18 am

  Mesfushori i Barcelonës, Alexandr Hleb, i ka dhënë veten gjashtë muaj kohë për t’u bërë lojtar i rregullt në formacionin e parë të Barcelonës.
  Mesfushori dëshiron në sezonin e ri ta gjejë veten në mesfushën e Barcelonës, pas një sezoni po thuajse të dështuar të fundit, kur pati një numër të vogël paraqitjesh me klubin e ri.

  Ish-mesfushori i Barcelonës ka zhvilluar bisedime me trajnerin Pep Guardiola gjatë javës së kaluar, dhe tash thotë se nëse nuk do të luajë rregullisht mund të largohet nga ekipi spanjoll në fund të vitit.

  “Nëse gjërat nuk do të ndryshojnë deri në Krishtlindje, atëherë do të largohem nga ekipi”, ka bërë të qartë Hleb.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:28 pm