Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Robinho siguron Tevez se nuk do të pendohet

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Robinho siguron Tevez se nuk do të pendohet

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Jul 16, 2009 6:17 am

  Robinho i ka thënë bashkë-lojtarit të tij të ri Carlos Tevez, se ai nuk do të pendohet që është transferuar te Manchester City.
  “Ajo çfarë mund t’i them Carlos është se edhe unë e kam bërë të njëjtën zgjedhje sezonin e kaluar. Dhe nuk pendohem që e kam zgjedhur Cityn”, ka thënë Robinho.

  “Ndjehem si një familje e madhe në City dhe kjo është edhe një pikë tjetër të cilët do të doja t’ia them. Sigurisht se Chelsea është një klub i madh, por Manechester City po ashtu është i madh dhe ne mund të jemi edhe më të fuqishëm se ta”, ka shtuar braziliani.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:29 am