Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Cerezo: Atletico nuk do ta shesë Forlanin

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Cerezo: Atletico nuk do ta shesë Forlanin

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Jul 16, 2009 6:15 am

  Presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo, vazhdon të insistojë se do t’i refuzojë të gjitha ofertat për sulmuesin uruguaian Diego Forlan.
  Forlan është bërë caku kryesor i Barcelonës, pasi ky klub dështoi të transferojë sulmuesin e Valencias, David Villa.

  “Asgjë nuk më shqetëson, përveçse të fitojmë ndeshje. Gjithkush e di se si punojmë. Kam thënë se nuk duam të shesim. Nuk ka arsye për ta menduar këtë. Ne nuk do ta shesim atë dhe kjo është gjitha çfarë mund të them. Të flas për këtë është vetëm humbje kohe”, ka thënë Cerezo.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:20 pm