Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Sevilla kërkon më shumë para për Fabianon

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Sevilla kërkon më shumë para për Fabianon

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Jul 16, 2009 6:13 am

  Presidenti i Sevillas, Jose Maria del Nido, thotë se Milani duhet ta rritë ofertën për sulmuesin brazilian Luis Fabiano.
  Oferta prej rreth 15 milionë euro për sulmuesin brazilian u refuzua gjatë të martës mbrëma pasi Sevilla nuk dëshiron të dëgjojë për më pak se 20 milionë euro.

  “Negociatat janë komplekse, por Milani nuk ka bërë ofertë formale. Ne jemi pronarë të kontratës së lojtarit. Milani nuk ka para të transferojë Fabianon”, ka thënë presidenti i klubit spanjoll, Del Nido.

  “Ofertën e parë që e kemi pranuar nga ta, ka qenë e vlefshme vetëm lojtar rezervë. Kjo ishte ofenduese. Luis e ka rinovuar kontratën me ne dhe unë vërtet mendoj se ai do të mbetet në Sevilla edhe për dy vite të tjera”, ka shtuar spanjolli.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:36 pm