Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Adebayor i ofrohet Manchester United?

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Adebayor i ofrohet Manchester United?

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Jul 16, 2009 6:13 am

  Manchester United i është ofruar shërbimi i Emmanuel Adebayor gjatë ditës së djeshme, pasi negociatat me Manchester Cityn u bllokuan, shkruajnë mediat angleze.
  Daily Mail shkruan se negociatat e Adebayor rreth kalimit në Manchester City për një shumë prej afro 25 milionë eurosh u gozhduan, pasi sulmuesi kërkonte 170 mijë funte në javë, por klubi kishte kërkuar ulje të kësaj shifre pasi ka kuptuar se janë ofruesit e vetëm për të.

  Ata vazhdojnë të mbeten të sigurt se Adebayor do të pranojë ulje të dukshme të ofertës dhe do të nënshkruajë sot, pasi i është dhënë leja e punës mbrëmë.

  Por, përfaqësuesi i sulmuesit nga Togo mund të ketë prishur tashmë simpatinë e fansave të Cityt për lojtarin, duke u përpjekur të nxjerrë një ofertë nga United. Por kampioni i Ligës Premier ka refuzuar rastin për të ofruar për 25-vjeçarin dhe për të nxitur Cityn t’ia rritë pagën lojtarit.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 8:56 pm