Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Maxwell pranë Barcelonës

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Maxwell pranë Barcelonës

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Jul 16, 2009 6:09 am

  "Sky Sport Italia" njofton se mbrojtësi i Interit, Maxwell, është shumë pranë nënshkrimit të një kontrate pesëvjeçare me Barcelonën.
  Gjatë këtij afati kalimtar, Blaugranët kanë kërkuar një mbrojtës të krahut të majtë dhe duket se e kanë gjetur objektivin e tyre.

  Sipas “Sky Sport Italia”, detajet janë sqaruar dhe mungon vetëm nënshkrimi i lojtarit, i cili do të fitojë nga 3.7 milionë euro për sezon.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:14 am