Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Mutu dëshiron të mbetet në Fiorentina

  Share

  Mutu dëshiron të mbetet në Fiorentina

  Mesazh nga dannchee prej Mon Jul 13, 2009 7:16 am

  Sulmuesi rumun Adrian Mutu thotë se ai dëshiron të mbetet në Fiorentina edhe në sezonin e ardhshëm.
  Edhe pse Mutu është jashtë fushe që nga 22 marsi pas lëndimit që pësoi dhe pati vetëm 19 paraqitje në sezonin e fundit me Fiorentinën, sulmuesi arriti të shënojë 13 gola.

  “Jam i sigurt se do të mbetem në Fiorentina. Para nesh janë kualifikimet e Ligës së Kampionëve dhe duhet t’i kalojmë, nuk guxojmë të lejojmë mossukses. Duhet ta përmirësojmë lojën në krahasim me sezonin e kaluar”, ka thënë rumuni

   Ora është Sat Feb 24, 2018 9:10 am