Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Leonardo: Fabiano është afër kalimit në Milan

  Share

  Leonardo: Fabiano është afër kalimit në Milan

  Mesazh nga dannchee prej Mon Jul 13, 2009 7:10 am

  Trajneri i ri i Milanit, Leonardo, thotë se klubi është afër angazhimit të Luis Fabianos dhe se mungojnë vetëm disa detaje.
  Leonardo mbrëmë e zhvilloi takimin e parë të tij në stolin e trajnerit të Milanit, kur shënoi fitore 2-0 në miqësoren përballë Varese.

  Edhe pse presidenti i klubit Silvio Berlusconi deklaroi se Milani nuk do të paguajë shumë të tepruar për futbollistë të moshuar, Leonardo është optimist dhe thotë se kanë mbetur vetëm detaje të vogla për të angazhuar sulmuesin e Sevillas.

  “Tregu i transferimeve është i hapur deri më 31 gusht dhe shpresoj se do ta kompletojmë përbërjen të cilën e dëshirojmë dhe do të jemi një ekip konkurrues. Sa i takon Luis Fabianos, kanë mbetur të shikohen edhe disa detaje të vogla, por ai është afër kalimit në Milan”, ka thënë Leonardo.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:27 pm